W przedszkolu w Różankach można było w ostatnim czasie wyczuć woń korzennych przypraw. A to wszystko za sprawą pierniczków, które to grupa „Wesołych Misiów” własnoręcznie wykonała. Najpierw dzieci odpowiednio się przygotowały: umyły ręce, założyły fartuszki i chustki na głowy. Potem poznały składniki, jakie są niezbędne do upieczenia tych pysznych ciasteczek. Gdy wszystko było gotowe, przedszkolaki
z ogromnym zapałem i uśmiechem na twarzach zabrały się do pracy – wałkowały ciasto i wykrawały pierniczki. Dzieci poradziły sobie znakomicie, a dowodem tego są pełne blachy uwielbianych przez wsztstkich smakołyków.