W mroźne, ale słoneczne przedpołudnie dzieci z grupy „Radosne Słoneczka” wybrały się na spacer. Nie był to jednak zwykły, codzienny spacer, tym razem szukaliśmy oznak zimy. Rozmawialiśmy o śniegu i obserwowaliśmy ptaki szukające pożywienia, oglądaliśmy szron, który pokrywał drzewa i krzewy. Dzieci z radością chodziły po śniegu, który „chrupał” pod nogami, a mróz szczypał małe noski.