Dzieci z oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach wybrały się na wycieczkę do Gminnego Centrum Kultury. Przedszkolaki wraz z Paniami po budynku oprowadzał dyrektor Pan Jarosław Pikuła, za co serdecznie dziękujemy. W czasie trwania wycieczki zobaczyliśmy salę konferencyjną, świetlicę, a także aulę na której są przygotowywane różnego rodzaju występy. Dzieci miały również możliwość obejrzenia biblioteki, w której przywitała nas Pani Monika. W bibliotece mogliśmy oglądać książki, grać w gry, a także układać różnego rodzaju układanki. To była bardzo udana wizyta.