Rodzice naszych Absolwentów z oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach sprawili nam niezwykle miłą niespodziankę, przekazując na rzecz Przedszkola bramki do gry w piłkę nożną oraz kolorowe piłki. Dzięki tym prezentom dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijać swoje umiejętności sportowe oraz czerpać jeszcze więcej radości ze wspólnej zabawy. Z całego serca dziękujemy Państwu za ten piękny gest, życzliwość i wsparcie. Jesteśmy przekonani, że podarowany sprzęt będzie służył kolejnym pokoleniom przedszkolaków.

Opracowała:
(-) Agata Mizgier