DOTYCZY WSZYSTKICH DZIECI:

  • OBUWIE ZMIENNE
  • STRÓJ GIMNASTYCZNY W ZACIĄGANYM WORECZKU
  • KUBEK, SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW, PASTA DO ZĘBÓW
  • RYZA PAPIERU KSERO-JEDNA NA CAŁY ROK
  • CHUSTECZKI HIGIENICZNE W KARTONIKU DO POJEDYŃCZEGO WYJMOWANIA – 2 opakowania
  • KUBEK DO PICIA WODY-PLASTIKOWY
  • WORECZEK Z UBRANIAMI NA ZMIANĘ
  • ZESZYT DO KORESPONDENCJI MIĘDZY RODZICAMI A WYCHOWAWCĄ.

WSZYSTKIE RZECZY NALEŻY PODPISAĆ.

Logo WG 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

WSZYSTKICH RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH

ORAZ  NOWOPRZYJĘTYCH

DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W WOJCIESZYCACH

 Z ODDZIAŁEM ZAMIEJSCOWYM W RÓŻANKACH.

 

ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ  30 SIERPNIA 2021 R.

O GODZINIE 16:30 W ODDZIALE W RÓŻANKACH

O GODZINIE 17:30 W ODDZIALE W WOJCIESZYCACH.

 

Jutro ostatni dzień naszej przedszkolnej przygody w grupie „Wesołych Misiów”. Po wakacjach większość naszych wychowanków zasili szeregi grupy straszaków. Dziś podczas pikniku wspominaliśmy wesołe, przedszkolne dni. Dzieci otrzymały od swoich wychowawczyń – pani Ani i pani Natalii pamiątkowe dyplomy oraz kolorowe prezenty. Życzymy wszystkim Misiom udanych i bezpiecznych wakacji, beztroskich zabaw i mnóstwa słońca.

Temat tygodnia mamy bardzo ciekawy, trochę trudny, z dużą dawką abstrakcji i równie bezkresny jak sam Kosmos. Misie poznały planety naszego Układu Słonecznego i dowiedziały się dlaczego mamy dzień i noc. Podyskutowały o ufoludkach i wykonały ciekawe prace plastyczne o kosmicznej tematyce.

„Chociaż słońce jasno świeci, trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas, teraz wakacje czekają nas”.

Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i „Odkrywaniu siebie” szybko minęło. Nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dziś najmłodsze przedszkolaki z Różanek otrzymały wyjątkowe dyplomy ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz drobne upominki na zakończenie roku przedszkolnego. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten cudowny, wspólnie spędzony rok, a rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola.

W ramach cyklu tematycznego ,,Wakacyjne podróże”, grupa ,,Radosnych Słoneczek” zapoznała się z przedmiotami niezbędnymi podczas odpoczynku na plaży. Rozmawialiśmy o szczególnym bezpieczeństwie podczas pobytu nad wodą i odpowiednim dostosowaniu ubrań do pogody. Dzieci rozwiązywały zagadki, a w piaskownicy, która znajduje się na placu zabaw robiły babki i zamki z piasku - niczym na nadmorskiej plaży.

Przedszkolaki z grupy „Tęczowe Nutki” kończąc tegoroczną edycję Programu edukacyjnego „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, postanowiły pokazać wszystkim swoje książki. I tak oto dzieci przyniosły ze sobą do przedszkola swoje ulubione pozycje do czytania.