W oddziale przedszkolnym w Wojcieszycach odbyły się wyjątkowe zajęcia poświęcone bezpieczeństwu podczas wakacji. Celem spotkania było przypomnienie dzieciom najważniejszych zasad, które pomogą im spędzić letni wypoczynek w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. W zajęciach uczestniczyła także Pani Dyrektor Joanna Grymuza, która z zainteresowaniem obserwowała pracę dzieci. Na zakończenie spotkania podsumowała całe przedsięwzięcie, podkreślając zaangażowanie przedszkolaków oraz znaczenie znajomości zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnego wypoczynku. Pani Dyrektor pogratulowała dzieciom aktywnego udziału i życzyła wszystkim udanych, radosnych oraz przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Mamy nadzieję, że po takim dniu każde dziecko będzie potrafiło właściwie zastosować poznane zasady bezpieczeństwa i poradzi sobie w różnych sytuacjach, które mogą pojawić się podczas wakacyjnych przygód.

Opracowały:
(-) Ewelina Świerkowska
(-) Marta Kaźmierczak
(-) Agata Mizgier